Setkání v Ivanovicích

Budete-li mít čas a chuť, přijďte na setkání do brněnské městské části Ivanovice, kde se  koná tradiční rozloučení s prázdninami.

Kde: obecní areál "keramák"

Kdy: sobota 29. 8. od 15 hodin 

Setkání v Komíně

Cukrárna AIDA je dalším místem v městské části Komín, kde se můžeme setkat a diskutovat o věcech, které nás společně trápí. A možná se zde bude točit dokonce modrá zmrzlina....

Kde: cukrárna AIDA, Svratecká 4

Kdy: úterý 1. 9. od 15 hod.

Setkání v Ořešíně

V rámci setkávání s lidmi nezapomenu ani na Ořešín, kde se můžeme potkat a podiskutovat. Těším se.

Kde: MHD, u smyčky

Kdy: středa 2. 9. od 17 hod.

Setkání v Králově Poli

Jako rodilý "Krpolák" bude jedno z míst, kde chci informovat o svých plánech pro Brno v Senátu také v Králově Poli. Přijďte i s dětmi k parku Šelepova.

Kde: u parku Šelepka, Klusáčkova ul.

Kdy: čtvrtek 3. 9. od 15 hod.

Setkání v Žabovřeskách

Žabovřesky patří beze sporu mezi důležité městské části, kde je jedním z témat také doprava. I o tom může být diskuse společně s vámi. A bude nám k tomu hrát i živá hudba.

Kde: u Rubínu, Makovského nám.

Kdy: středa 9. 9. od 16 hod.

Diskuse v Komíně

Ještě jednou Komín. Tentokrát ve "Staré hasičce" nejen o zdravotnictví. Svoji účast přislíbil také poslanec TOP 09 a lékař a radiolog prof. Vlastimil Válek. Bude to jistě zajímavé.

Kde: ve "Staré hasičce", Hlavní 125

Kdy: čtvrtek 10. 9. od 16 hod.

Na burčák do Jehnic

Místní sdružení ODS pořádá tradiční burčákiádu a přizvali mě, abychom společně mohli podiskutovat a třeba i zapomenout na koronavirus a prostě strávit hezké sobotní odpoledne.

Kde: před starou hospodou na nám. 3. května

Kdy: sobota 12. 9. od 17 hod.

Opět v Králově Poli

Opět v Králově Poli a zase u parku Šelepova. Jenom doufám, že nám vyjde počasí a budeme se moci setkat a mluvit třeba o Senátu a jeho pravomocích. 

Kde: park Šelepka, Klusáčkova ul.

Kdy: úterý 15. 9. od 15 hod.

Setkání v Řečkovicích

V Řečkovicích jsem byl na hodech a rád se zde setkám s vámi u obchodního domu Vysočina. Na otázky nejen ze zdravotnictví odpovím příchozím lidem.

Kde: obchodní dům Vysočina

Kdy: středa 16. 9. od 16 hod.

Burčákiáda v Útěchově

Opět místní sdružení ODS pořádá v této městské části burčákiádu. Věřím, že to bude příjemné odpoledne, kde bude jistě čas se zabývat horní komorou Parlamentu ČR.

Kde: sportovní areál v Útěchově

Kdy: sobota 19. 9. od 17 hod.

Do třetice Kr. Pole

Na ul. Husitská pod Slovanským náměstím se můžeme opět setkat v Králově Poli. Do třetice a ne naposled. Budu rád, když vás přijde více a bude tak možnost diskutovat.

Kde: ul. Husitská

Kdy: úterý 22. 9. od 15 hod.

Setkání v Soběšicích

Nezapomínám ani na Brno-sever a jeho část Soběšice. I tady žijí jistě  lidé, kterým není lhostejný současný stav v České republice. Koronavirus mnohé změnil. Pojďme si o tom promluvit.

Kde: ul. Zeiberlichova 48, před restaurací 

Kdy: středa 23. 9. od 16 hod.

V Jundrově dvakrát

Do Jundrova se těším, protože tady jsme naplánovali v jeden den hned dvě kontaktní akce. Od 13.00 hodin budeme mít stan na Optátově 2a a pak bych vás chtěl pozvat na tradiční rozloučení se sezónou v loděnici na ul. Veslařská od 15.30 hod. Sem dorazí také živá hudba a určitě bude nějaké občerstvení.

Kde a kdy: čtvrtek 24. 9., Optátova 2a (náměstíčko) od 13,00 hodin a loděnice na Veslařské ul. od 15.30 hod.

Modré grilování

Modré grilování je již tradiční akce koncem léta na Slovanském náměstí, které organizují královopolští přátelé z ODS. Bude se tady grilovat, přijde živá hudba a já jen doufám, že se opět můžeme setkat a diskutovat například o zlepšení péče pro seniory či digitalizaci zdravotnictví. Přijďte...

Kde: Slovanské náměstí

Kdy: pátek 25. 9. od 15 hod.

Setkání na Brno-severu

Na Halasově náměstí hned vedle Alberta bych se s vámi chtěl podělit o mé zkušenosti z oblasti zdravotnictví a jak by se mohlo zlepšit v rámci celého Brna. Abychom měli prostě kvalitní péči a věděli, kam přesně a s čím zajít. Jste srdečně zváni na setkání, kde opět živá hudba. 

Kde: Halasovo nám. (vedle Alberta)

Kdy: úterý 29. 9. od 16 hod.

Knižní bazar

Máte rádi knihy? Já coby lékař a absolvent Lékařské fakulty MU jsem musel v rámci studií opravdu hodně číst a to mi vydrželo do dnešních dnů. Rád si čtu společenskovědní literaturu s přesahem do politologie, filosofie, medicíny atd. Ve Schreberových zahrádkách si budeme moci vyměnit knihy a třeba si i popovídat o zajímavostech ze Senátu. Jste srdečně zváni...

Kde: Schreberovy zahrádky (park Lesnická/Jugoslávská), Volejníkova 2

Kdy: středa 30. 9. od 16 hod.